23 آبان 1390

اعتراض ماهان به تركيه
alt

ماركتينگ‌نيوز- هواپيمايي ماهان به تنظيم ساعت پرواز هواپيماهاي ايراني اعتراض دارد. اين شركت معتقد است ساعت‌هايي كه براي پرواز ايرلاين‌هاي داخلي توسط فرودگاه تركيه اعلام مي‌شود اين شركت را با مشكل روبرو كرده است.

در همين ارتباط يكي از مديران ماهان به خبرگزاري ميراث فرهنگي گفته است:  ساعت هايي که براي پرواز ايرلاين هاي داخلي توسط فرودگاه ترکيه اعلام مي شود منجر به مشکلاتي در جذب مسافران براي ايرلاين هاي ايراني شده که از آن جمله مي توان به اتلاف  برخي ساعت ها براي پرواز به ترکيه اشاره کرد. 

 به گفته او،‌ يکي از مهمترين دلايل کاهش مسافرت به مقصد ترکيه  با هواپيما هاي ايراني ، نبود برنامه ريزي منسجم از سوي فرودگاه هاي ترکيه اي  در ساعت هاي پرواز اين مسير پرتردد است.

اين مدير خط هوايي ماهان كه خبرگزاري ميراث فرهنگي نامش را ذكر نكرده گفته در شش ماهه نخست سال جاري (90)، از شرکت هواپيمايي ماهان ، 131 پرواز فقط از تهران به مقصد ترکيه صورت گرفته که از اين تعداد پرواز، 60 هزار صندلي براي مسافران اين خط هوايي در نظر گرفته شده بود که در حدود 50 هزار صندلي پر شده است.

 به گفته وي، هر پرواز ماهان در حدود 13 دقيقه تاخير داشته است که با ميانگين استاندارد دنيا که 7 دقيقه است بسيار فاصله دارد.

 

img2
  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین‌ها

گزارش جایگاه ذهنی سلبرتیهای ایرانی در شهر تهران