Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/marketnews/domains/marketingnews.ir/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 62 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/marketnews/domains/marketingnews.ir/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 66 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/marketnews/domains/marketingnews.ir/public_html/engine/modules/show.full.php on line 303 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/marketnews/domains/marketingnews.ir/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 54 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/marketnews/domains/marketingnews.ir/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 58 فروشگاه های چند منظوره خارج از کلانشهرها راه اندازی می شود » مارکتینگ نیوز
14 بهمن 1389

فروشگاه های چند منظوره خارج از کلانشهرها راه اندازی می شود

ایسنا: برای سال ۹۰ تاسیس فروشگاه‌های بزرگ چندمنظوره خارج از شهر را پیش‌بینی کرده‌ایم‌ و در مبادی بزرگ کلان شهرها، سایت‌هایی را به این منظور راه‌اندازی خواهیم کرد.

حسن رادمرد، رییس مرکز امور اصناف و بازرگانان وزارت بازرگانی ، گفت: در صورت فراهم شدن مقدمات اجرای این کار، اولین فروشگاه چندمنظوره بزرگ را به زودی افتتاح می‌کنیم.

وی افزود: یکی از این فروشگاه‌ها در جنوب شرق تهران و در جاده خاوران واقع است که یک فضای ۱۰ هکتاری کالارسانی به صورت عمده را شامل می‌شود و ۶۰ اپراتور و بازاریاب برای ارسال کالا به مراکز درخواست کننده مشغول فعالیت خواهند بود.

رادمرد گفت: بسیاری از واحدهای صنفی می‌توانند با اعلام آمادگی، این سایت کالارسانی را پوشش بدهند و اقلام مورد نیاز برای عرضه به مصرف کننده را تامین کنند.

رییس مرکز امور اصناف و بازرگانان وزارت بازرگانی ادامه داد: تمامی  کالاها اعم از پوشاک، لوازم خانگی، مبلمان و سایر کالاها در این سایت بزرگ فروشگاهی عرضه خواهد شد.

وی درباره تاسیس فروشگاه‌های زنجیره‌ای در کشور گفت: در برنامه سال ۹۰ پروژه افتتاح فروشگاه‌های زنجیره‌ای را کماکان دنبال خواهیم کرد. تاکنون درخواست‌های بسیاری برای راه‌اندازی فروشگاه زنجیره‌ای در حوزه‌های مواد پروتئینی و میوه و تره‌بار ارسال شده که اغلب شرایط لازم یا استانداردهای مورد تایید را نداشته‌اند ولی۲۰ درخواست در دست رسیدگی و پیگیری است.

رادمرد با اشاره به صدور مجوز ۲۳ شرکت فروشگاهی در سال جاری گفت: بر اساس برنامه‌ریز‌ی‌های پیش‌بینی شده از مجموع هزار فروشگاهی که برای راه‌اندازی در سطح کشور تا پایان امسال در نظر گرفته بودیم،۹۵۰ فروشگاه تاکنون راه‌اندازی شده است.

img2
  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین‌ها

گزارش جایگاه ذهنی سلبرتیهای ایرانی در شهر تهران