18 آذر 1396

بیست و یکمین رویداد بانی تهران با حضور پازلی ها

مارکتینگ نیوز- پازلی ابزاری برای ساخت اپلیکیشن های موبایل اندروید و ios  بدون نیاز به برنامه نویسی است.

 

چهار دوست به نام های مصطفی لطفی، محمد حسین محسنی، حسین آریان و حمید رضا قادری در سال 94 سفری را آغاز کردند. سفری با چالش های مختلف، از رد شدن در شتابدهنده ها  گرفته تا چالش های تیمی مرسوم در فعالیت های گروهی ولی آنچه پازلی را از سایر استارتاپ های ایرانی متفاوت می کند استقامت و ایستادن در راه رسیدن به هدفشان با وجود موانع بسیار بوده است. این استارتاپ در شهر بیرجند کلید خورد و تا کنون بیش از 35هزار اپلیکیشن با کمک پازلی ساخته شده است که از میان آنها می توان به اپلیکیشن رسمی جشنواره فیلم فجر، پارا المپیک ریو و ... اشاره کرد. شایان ذکر است،  پازلی بالغ بر 40 هزار کاربر دارد.  استارتاپ پازلی در تابستان 95 به بیرجند منتقل و در پاییز 95 با فعالیت های تیم، دانش بنیان گردید.

در این رویداد علاوه بر نمایش فیلم پازلی ها میزبان محمد حسین محسنی مدیرعامل، حسین آریان مدیر فنی و مصطفی لطفی مدیر بازاریابی دیجیتال پازلی خواهیم بود.

محمد حسین محسنی فارغ التحصیل رشته کارشناسی ارشد نرم افزار است و حدود 5 سال است در حوزه استارتاپ ها و کسب و کارهای نوپا فعالیت می کند وی در دومین لین استارتاپ ماشین تهران به همراه تیمش موفق به کسب عنوان نخست شده است.

مصطفی لطفی فارغ التحصیل رشته مهندسی نرم افزار از دانشگاه صنعتی بیرجند است. همچنین برگزاری استارتاپ ویکندهای بیرجند و تاسیس کانون کارآفرینی در دانشگاه بیرجند از جمله فعالیت های ایشان بوده است. مصطفی لطفی اکنون دانشجو رشته کارآفرینی در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه تهران است.

حسین آریان در حال حاضر دانشجو کارشناسی ارشد نرم افزار می باشد. او در دانشگاه فعالیت های داوطلبانه زیادی از جمله کانون کارآفرینی دانشگاه، عضویت در انجمن علمی کامپیوتر و برگزاری همایش های آموزشی کارآفرینی( استارتاپ ویکند و میتاپس و ..) داشته است.

 

اطلاعات تماس:

 

مکان: مجتمع شکوفایی شرکت‌های دانش بنیان:  میدان ونک، خیابان ملاصدرا، تقاطع بزرگراه کردستان، نبش کوچه زاینده رود شرقی، پلاک ۲۴

زمان: دوشنبه، بیستم آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۰ تا ۲۰:۳۰

ثبت نام

img2
  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین‌ها

گزارش جایگاه ذهنی سلبرتیهای ایرانی در شهر تهران