Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/marketnews/domains/marketingnews.ir/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 62 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/marketnews/domains/marketingnews.ir/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 66 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/marketnews/domains/marketingnews.ir/public_html/engine/modules/show.full.php on line 303 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/marketnews/domains/marketingnews.ir/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 54 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/marketnews/domains/marketingnews.ir/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 58 خرید از فروشگاه‌های زنجیره‌ای با فرمان صوتی » مارکتینگ نیوز
4 مهر 1396

خرید از فروشگاه‌های زنجیره‌ای با فرمان صوتی

مارکتینگ نیوز- همکاری فروشگاه‌های زنجیره‌ای وال‌مارت و گوگل موجب شده تا افراد بتوانند با استفاده از بلندگوی هوشمند گوگل هوم و ابزار گوگل اکسپرس خریدهای خود را به صورت صوتی انجام دهند.

 

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از اندرویدپلیس، ارائه این خدمات باعث می‌شود تا مردم برای خرید کالاهای خود دیگر نیازی به مراجعه به فروشگاه‌ها نداشته باشند و تنها با بیان صوتی فهرست خرید خود در برابر گوگل هوم این کار را انجام دهند. اقلام قابل خرید به صورت صوتی در گوگل اکسپرس فهرست شده‌اند و کاربران با استفاده از حساب خود در گوگل به وال‌مارت متصل شده و می‌توانند این اقلام را خریداری کنند. استفاده از این خدمات تنها زمانی رایگان خواهد بود که کاربران حداقل در حد 35 دلار خرید کنند. به عنوان نمونه یک کاربر در صورت تمایل به خرید قهوه از وال‌مارت باید عبارت سفارش خرید قهوه از وال‌مارت را در برابر گوگل هوم بر زبان آورد تا این کار انجام شود. انجام این خریدها به شکل سنتی‌تر از سایت گوگل اکسپرس هم ممکن است و برای این کار برنامه موبایلی گوگل اکسپرس هم قابل استفاده خواهد بود.

img2
  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین‌ها

گزارش جایگاه ذهنی سلبرتیهای ایرانی در شهر تهران