Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/marketnews/domains/marketingnews.ir/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 62 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/marketnews/domains/marketingnews.ir/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 66 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/marketnews/domains/marketingnews.ir/public_html/engine/modules/show.full.php on line 303 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/marketnews/domains/marketingnews.ir/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 54 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/marketnews/domains/marketingnews.ir/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 58 منتشر شد: فروش به شرکتها و سازمانها » مارکتینگ نیوز
19 تیر 1396

منتشر شد: فروش به شرکتها و سازمانها

مارکتینگ‌نیوز- کتاب "فروش به شرکتها و سازمانها" تالیف نیل رَکهم و ترجمه‌ی بابک مروانی، از سوی انتشارات بازاریابی چاپ و منتشر شد.


فروش به شرکتها و سازمانها، با نام اصلی "Spin Selling" کتابی است یک میلیون دلاری! این کتاب، حاصل پژوهش تحقیقاتی گروهی از زبدگان است که به مدت 12 سال، 35 هزار مذاکره‌ی فروش را در 27 کشور دنیا ارزیابی کرده است. به همین دلیل هزینه‌ی تحقیقات آن در 12 سال، یک میلیون دلار است.


به گفته‌ی نویسنده‌ی کتاب، این هم کتابی است درباره‌ی اینکه چگونه بیشتر بفروشیم. اما دو ویژگی، آن را از هزار کتاب دیگر که پیش از این درباره‌ی مذاکره‌ی فروش به چاپ رسیده‌اند، متمایز می‌کند: 1) موضوع این کتاب فروش به شرکتها و سازمانها است. 2) پایه‌ی مطالب این کتاب بر تحقیق استوار است. درواقع این نخستین بار است که نتایج بزرگترین پروژه‌ی تحقیقاتی که تاکنون در حوزه‌ی مهارتهای فروش انجام شده است، به چاپ می رسد. تیم نیل رکهم، در "هوث وایت" بیش از 35 هزار مذاکره‌ی فروش را ظرف مدت 12 سال تحلیل کرده تا بتواند شواهدی محکم ارائه کند.


در کوتاهترین عبارت می‌توان گفت که کلیدواژه‌های اصلی یا پایه‌ی بنیادی کتاب رکهم بر این عبارت استوار است که "فروش به شرکتها و سازمانهای بزرگ" از نوع فروشهای بزرگ است. به گفته‌ی مولف کتاب، آنچه در یک فروش کوچک کار می‌کند، با بزرگ شدن اندازه‌ی فروش به موقعیت شما آسیب می‌زند. آنچه ممکن است در یک فروش کوچک کار کند، چه بسا در یک فروش بزرگ، علیه شما کار کند! مولف از آغاز تا پایان کتاب، این عبارت را در قالبهای متعدد و متنوعی تکرار می‌کند؛ چرا که فروشندگان، به آنچه در فروش‌های کوچک آموخته‌اند، وفادار می‌مانند و نتیجه چیزی نیست به جز آنکه فروش را از دست می‌دهند.فهرست مطالب کتاب " فروش به شرکتها و سازمانها ":


فصل اول: رفتار فروش و موفقیت در فروش
فصل دوم: تمام کردن با تعهد گرفتن
فصل سوم: نیاز مشتری در فروش‌های بزرگ
فصل چهارم: روش اسپین
فصل پنجم: نشان دادن منافع در فروشهای بزرگ
فصل ششم: جلوگیری از بروز اعتراض
فصل هفتم: صحبتهای مقدماتی در شروع مذاکره
فصل هشتم: اجرای نظریه در عمل
ضمیمه‌ی الف: ارزیابی مدل اسپین
ضمیمه‌ی ب: مقیاس اندازه‌گیری نگرش به تمام کردن

 

علاقه‌مندان ‌‌برای اطلاع بیشتر و‌خرید این کتاب می‌توانند به نشانی فروشگاه اینترنتیwww.marketingshop.ir  مراجعه کنند و یا با شماره تلفن 71 و 66408251   تماس بگیرند.

img2
  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین‌ها

گزارش جایگاه ذهنی سلبرتیهای ایرانی در شهر تهران